KONST / Litografier / Färglitografi 15263236

nr 1526 3236

Maria Larkman

(f. 1964)

Maria Larkman (f. 1964), Signerad, numrerad 66/240. Färglitografi. Bladets mått: 42x28,5, oramat löst blad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 mars 2023
kl 19:38:53

5/3 00:23:07 1      Vinnande bud